MEZUN BİLGİ SİSTEMİ

Küçült Yazı Tipi Büyüt

MEZUNLARIMIZIN DİKKATİNE! 

Üniversitemizin Öğrenci Bilgi Sisteminde yer alan Mezun Portalı, mezunlarımız ile üniversitemiz arasındaki iletişimi güçlendirmek amacıyla yeniden düzenlenerek hizmete sunulmuştur.   

Mezunlarımız, https://obs.beun.edu.tr/oibs/kariyer linki aracılığı ile aşağıdaki yolları izleyerek sisteme giriş yapabilecekler. 

1- Sistemde açılan giriş sayfasında “TC kimlik no” yazan bölüme, on bir haneli Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı,

2- Şifre yazan bölüme TC kimlik numaranızın ilk beş rakamını,

3- Sistemin doğrulama kodunu yazarak sisteme kayıt işleminizi tamamlayınız. 

4- Kişisel Bilgiler bölümünde iletişim ve kariyer bilgilerinizin güncelliğini kontrol ediniz ve eğitim, iş, staj gibi bilgilerinizi düzenleyiniz. 

5- Özgeçmiş butonuna basarak girdiğiniz bilgiler ile oluşturulmuş standart özgeçmiş formuna ulaşabilirsiniz. Bu form üzerinde de gerekli güncelleme ve değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Özgeçmişinizle ilgili sorularınızı mezun adresi aracılığı ile Kariyer Merkezimize iletebilirsiniz. 

6- Mezun Kart talep eden mezunlarımızın "son 6 ay içerisinde çekilmiş VESİKALIK fotoğraflarını" sisteme yüklemeleri ve mezun adresine;

“Mezun Bilgi Sistemine giriş işlemimi gerçekleştirdim. Mezun Kart alabilmek için gerekli bilgilerimi aşağıda paylaşıyorum. Mezun Kartımın hazırlanarak sistem üzerinde belirtilen güncel adresime gönderilmesini talep ediyorum. ”

Adı – Soyadı         :

TC Kimlik No.        :

Akademik Birim     :

Bölüm/Program     : 

Mezuniyet Yılı        :  

yazan bir e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin